نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
irangardi
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :samaneh
تاريخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۷:۲۹

عمان مقصدي جديد و بكر براي نوروز 97

تور داخلي ارزان
يكي از بهترين و بكرترين تجربه هاي سفر را در تعطيلات نوروز 97 در بندر زيباي عمان مي توانيد داشته باشيد. عمان كشوري تاريخي، با جاذبه هاي طبيعي فراوان و البته بسيار نزديك به ايران است؛ و حتي مي شود با خودروي شخصي نيز ظرف يك ساعت از طريق دريا و از بندر آزاد قشم به بندر زيباي عمان رسيد. گردشگري در عمان طي سال‌هاي گذشته با سرعت زيادي در حال رشد بوده است. شهر مسقط پايتخت عمان بوده و شهر ضفار ديگر شهر بزرگ اين كشور است.

 

عمان مقصدي جديد و بكر براي نوروز 97

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :samaneh
تاريخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۷:۰۳

جاذبه هاي ديدني شهر جيپور

تور خارجي هند

 

شهر جيپور هند معروف به شهر صورتي ، از شهرهاي تاريخي هندوستان و مراكز ايالت راجستان مي باشد. شهر جيپور هند در شمال غربي كشور هند قرار دارد. شهر جيپور هند نخستين شهر داراي طرح شهري در هندوستان مي باشد. شهر جيپور هند از مراكز مهم گردشگري در هند مي باشد و به خاطر وجود ساختمان هاي بي شمار صورتي رنگ در شهر جيپور ، به آن لقب شهر صورتي داده شده است. از نقاط ديدني شهر جيپور هند مي توان به دژهاي ناهارگر و جايگر و همچنين كاخ هوامحل و رصدخانه قديمي يا مجموعه اختر شناسي جنتر منتر نيز اشاره كرد.

 

جاذبه هاي ديدني شهر جيپور


تور استانبول

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :samaneh
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۴۵:۳۲

درياچه اي رويايي در دل كوير ليبي

تور داخلي ارزان


در ميان جلوه‌هاي گوناگون طبيعت، بيابان و كوير شايد آن گونه كه بايد و شايد جلب توجه نكند. بي‌شك نمي‌توان منكر زيبايي و شكوه اين چشم انداز خيالي شد. جايي كه همه چيز ساده اما در عين حال پر رمز و راز جلوه مي‌كند. در اين مقاله درياچه اي را به شما معرفي مي كنيم كه در دل كوير قرار دارد يعني با يك تور طبيعت گردي هم كويرگردي مي كند و هم مي توانيد از طبيعت سرسبز و بكر درياچه شني اوباري لذت ببريد.

 

درياچه اي رويايي در دل كوير ليبي

 

اخذ ويزاي دبي

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :samaneh
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۷:۲۲

برترين تفريحات جزيره لنكاوي

تور خارجي مالزي


اگر به دنبال مكاني نسبتا قابل دسترس تر به ايران براي تعطيلات نوروز97 خود هستيد؛ جزيره لنكاوي مالزي مكاني پر از زيبايي هاي طبيعي، تفريحات آبي و هيجان انگيز و گرماي مطبوع، خواهد بود.

جزيره لنكاوي در واقع به مجموعه اي با بيش از صد جزيره گفته مي شود؛ كه در تنگه مالاكا، در سواحل شمال غربي كشور مالزي واقع شده است. جزيره لنكاوي با زيبايي محسور كننده طبيعي، سواحل زيبا و… جايي مناسب براي علاقمندان طبيعت و فعاليت هاي اين حوزه است. در ادامه با سفربين همراه باشيد كه برترين تفريح هاي ممكن درجزيره لنكاوي مالزي را به شما معرفي كنيم.

 

برترين تفريحات جزيره لنكاوي

تور لحظه آخري

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :samaneh
تاريخ: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۹:۴۱

تاريخ شيريني پزي در ايران

تور داخلي ارزان

قبل از اينكه به معرفي شيريني تبريز بپردازيم، بد نيست چند خطي از تاريخ شيريني پزي در ايران بدانيم. ايراني ها به واسطه مجالس عروسي و عذاي پر رونقي كه داشتند، متناسب با آن بهاي زيادي به شيريني ميدادند. به طوري كه در عروسي ها كيك و كلوچه ها رسم بوده و در مراسم عذاداري حلوا و غيره. اما اين ذوق و سليقه رنگ و بوي حرفه اي به خودش نگرفت تا زمان ناصرالدين شاه. شاهِ شهيد، به شيريني جات علاقمند بود و حسابي در جهت بالاتر بردن كيفيت قند و شكر در ايران همت كرد. به مرور در شهرهايي مثل يزد، قزوين، تبريز و كرمان افراد خوش ذوقي مثل حاج خليفه در يزد دست بكار

شدند و اين هنر را به صنعت تبديل كردند.
اين شد كه ايران پيوسته تبديل به خوان هزار رنگ شيريني جات در خاورميانه شد. بنابراين با سفربين همراه شويد كه به سراغ شيريني جات تبريز برويم و با تعدادي از ان ها آشنا شويد.

 

تاريخ شيريني پزي در ايران

تور استانبول

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]